تعداد بازدید : ۱۳۷
|
کد خبر : ۲۱۸
در پایان جلسه مشترک با صالحی امیری و حدادی
رئیس فدراسیون دو‌و‌میدانی در پایان جلسه مشترک با رئیس کمیته ملی المپیک و احسان حدادی برای موفقیت پرتابگر طلایی دیسک ایران در بازی‌های المپیک توکیو‌ ابراز امیدواری کرد.
۱۹:۴۱ - ۱۱ دی ۱۳۹۷

به گزارش ملل نیوز به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون دو‌و‌میدانی، مجید کیهانی درباره جلسه‌ای که امروز با حضور وی، احسان حدادی و رضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک در محل این کمیته برگزار شد،گفت:جلسه بسیار خوبی برگزار شد. همه تلاش من به عنوان رئیس فدراسیون و عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک و صالحی‌ امیری به عنوان رئیس کمیته این است که کمک حداکثری باشرایط موجود به حدادی کنیم.

وی افزود:شخص صالحی‌امیری و من کاملاً ایمان داریم که حدادی پتانسیل مدال‌آوری در المپیک را دارد و همه باید کمک کنیم که متناسب با شرایط موجود در کشور به هدف‌مان که کسب مدال درالمپیک است، برسیم. البته یک شرایطی اقتصادی در کشور وجود دارد که کار همه را سخت کرده و به همین دلیل متناسب با شرایط جلو خواهیم رفت.

رئیس فدراسیون با تشکر از صالحی‌امیری که پدرانه به موضوع نگاه کرد تا این مسئله حل و فصل شود، ادامه داد:من دیگر توجهی به مسائل گذشته نمی‌کنم و احسان را به عنوان ورزشکاری می‌بینم‌که در المپیک مدال می‌گیرد. قرار بر آن شد که آخرین برآوردها نیز از سوی طرفین صورت بگیرد. وضعیت که البته از طرف ما در فدراسیون مشخص است، حدادی هم قرار شد آخرین شرایط را بسنجد و گزارشی را ارائه کند تا جمع‌بندی نهایی در یک جلسه دیگر انجام شود.

کیهانی تصریح کرد:تمام تلاش ما این است که حدادی و سایر ورزشکاران با قدرت به میادین مختلف اعزام شوند.

وی درباره تعویق برگزاری انتخابات هیأت دوومیدانی استان تهران گفت:در جلسه ای که 20 رییس فدراسیون از کشورهای آسیایی در اردن حضور خواهند داشت، قرار است درخصوص انتخابات کنفدراسیون آسیا صحبت شود. توافق‌های مهمی در این جلسه انجام می‌شود که تاثیر بسزایی روی انتخابات کنفدراسیون آسیا خواهد داشت. با توجه به اهمیت جلسه و اینکه هنوز زمان صدور ویزای من مشخص نشده، این تصمیم گرفته شد.

انتهای پیام/ک

این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: