تعداد بازدید : ۱۳۴
|
کد خبر : ۳۰
خبرگزاری ملل نیوز- نیروهای ارتش سوریه در چارچوب عملیات بزرگ پاکسازی غوطه‌ شرقی یک شهر را از کنترل عناصر تروریستی خارج کردند.
۱۱:۰۸ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۶

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، نیروهای ارتش سوریه یک شهر مهم را در غوطه شرقی دمشق از کنترل عناصر تروریستی خارج کردند.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی، ساعاتی پس از عملیات بزرگ ارتش سوریه، نیروهای دولتی به فرماندهی یگان‎های نخبه تایگر فورس از محور غربی موفق شدند، سد دفاعی عناصر تروریستی جیش الاسلام را در هم بشکنند و مناطق زیادی را از وجود گروه‌های تروریستی پاکسازی کنند.

یگانهای تایگر فورس در مسیر پیشروی خود برای پاکسازی کامل غوطه شرقی از عناصر تروریستی موفق شدند شهر «حوش الضواهره» و همچنین مزارع و بلندی‎های پیرامون آن را آزاد کنند.

ارتش سوریه همچنین کنترل جاده راهبردی شیفونیه در جنوب شهر دوما را به‌دست گرفته است، شهر دوما، مهمترین پایگاه عملیاتی گروه تروریستی جیش الاسلام تحت حمایت عربستان در نزدیکی پایتخت سوریه است.

خبرگزاری المصدر به نقل از خبرنگاران میدانی گزارش داده که جنگنده‌های نیروی هوایی سوریه و بمب‌افکن‌های روسیه نیز نیروهای ارتش را پشتیبانی می‌کنند و یگان‎های ارتش موفق هم‌اکنون عملیات آزادسازی روستای شیفونیه را آغاز کرده‌اند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: