تعداد بازدید : ۲۹۸
|
کد خبر : ۳۷۱
هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار با ماشین سازی تبریز خواهان جدایی علی علیپور شدند که در این دیدار یک ضربه پنالتی را از دست داد.
۲۱:۳۱ - ۰۹ آبان ۱۳۹۸

به گزارش ملل نیوز به نقل از خبرورزشی : دیدار تیم‌های پرسپولیس و ماشین‌سازی تبریز در حالی از ساعت ۱۶:۳۰ از ورزشگاه آزادی آغاز شد که دقایق پایانی آن با حاشیه‌های زیادی همراه بود.

*‌ دقیقه ۸۸ داور خطای روی مهدی ترابی در محوطه جریمه ماشین‌سازی را پنالتی تشخیص داد تا رسول خطیبی و ساکت الهامی عجیب‌ترین حرکات را در مقابل نیمکت تیمشان انجام دهند. سرمربی ماشین‌سازی که پیش از این تیم در بازی دو تیم در جام حذفی هم حرکات عجیبی روی نیمکت تیمش انجام داده بود در این بازی هم سمت هواداران پرسپولیس رفته و برای آنها دست می‌زد تا به نوعی تحریک‌شان کند. او در حین دست زدن، «آفرین» نیز می‌گفت.

* شجاع خلیل‌زاده وقتی حرکات خطیبی را دید سمت او رفته و با او درگیری لفظی پیدا کرد.

* گابریل کالدرون که به شدت از حرکات خطیبی شاکی بود به حالت عجیبی سمت او دوید که پیروانی به سرعت وارد عمل شده و او را محکم گرفت تا به سمت خطیبی نرود. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس حسابی از خطیبی شاکی بود و تلاش زیادی کرد تا از دست پیروانی رها شود که موفق نشد.

* حامد لک زمان پنالتی زدن علی علیپور، با حرکات عجیب خود از دروازه بیرون آمد و حاضر نبود در درون دروازه بایستد که این مسئله با اعتراض شدید هواداران مواجه شد. داور بعد از تذکر به لک، او را مجاب کرد که سر جایش بایستد.

* علی علیپور که با تصمیم خودش پشت ضربه پنالتی ایستاد، قصد داشت با یک ضربه چیپ دروازه لک را باز کند اما لک توپ او را راحت گرفت. در پایان مسابقه هواداران پرسپولیس که از حسابی از علیپور شاکی بودند با سر دادن شعار «حیا کن، رها کن» خواهان جدایی او از جمع سرخپوشان شدند. در این میان مهدی ترابی سمت علیپور دوید و او را با خود به رختکن برد.

* تمامی نیمکت‌نشینان ماشین‌سازی بعد از مهار پنالتی توسط حامد لک دروازه‌بان تیمشان، حرکات عجیبی روی نیمکت انجام داده و خطیبی و الهامی مجددا سعی می‌کردند تماشاگران را تحریک کنند بدون اینکه داور به این مسئله توجه کند.

* بازیکنان پرسپولیس بعد از سوت داور، سریعا راهی رختکن شدند. این در حالی است که مسئولان در کنار زمین در حال تدارک برای اهدای سوپر جام به پرسپولیس هستند.

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: