تعداد بازدید : ۷۲۲
|
کد خبر : ۳۷۶
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: ظرفیت شبکه برق فشار متوسط شهرکهای صنعتی ماهشهر و بندر امام خمینی افزایش یافت.
۲۱:۵۶ - ۰۹ آبان ۱۳۹۸

به گزارش ملل نیوز به نقل از روابط عمومی شهرکهای صنعتی خوزستان؛ "اخلاق محمدیان" با اعلام این خبر اظهار داشت: ظرفیت شبکه برق فشار متوسط شهرک صنعتی ماهشهر با تامین ۸ مگاوات برق و احداث شبکه انتقال به طول 5 کیلومتر برای واحدهای صنعتی متقاضی، از 10 مگاوات به 18 مگاوات افزایش یافت.

وی اعتبار اختصاص یافته به این بخش را 24 میلیارد ریال عنوان کرد .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان افزود: شبکه برق فشار متوسط شهرک صنعتی بندر امام خمینی نیز با تامین 8 مگاوات برق با اعتبار 33 میلیارد ریال با احداث شبکه انتقال به طول 6 و نیم کیلومتر در حال اجرا می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین اهداف این شرکت فراهم آوردن بستری مناسب و امن برای سرمایه گذاری در استان است گفت: در شهرک صنعتی ماهشهر و بندر امام خمینی شبکه مخابرات فیبر نوری به طول 14 کیلومتر با اعتبار 13 میلیارد ریال انجام و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

محمدیان ادامه داد: زيرساخت هاي اصلي شهرك هاي صنعتي استان براي تسهيل فرآيند سرمايه گذاري در شهرك هاي صنعتي استان فراهم است و مجوز سرمايه گذاري براي احداث واحدهاي صنعتي در محدوده شهرك هاي صنعتي استان در كمتر از يك روز صادر مي شود
 
 
این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: