تعداد بازدید : ۵۸۰
|
کد خبر : ۴۷۸
یک مقام مسئول در صنعت پتروشیمی، پرداخت حقوق ویلموتس توسط یک شرکت پتروشیمی در بندر امام را تکذیب کرد.
۲۱:۳۵ - ۲۱ آذر ۱۳۹۸

به گزارش ملل نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندروزیست بحث دریافت مبلغ کلان ۳۰ میلیارد تومان به عنوان دستمزد ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی پیش آمده و  گمانه زنی های زیادی از منبع تامین این دستمزد به چشم می خورد و از همه پررنگ تر تامین این مبلغ از یک شرکت پتروشیمی بزرگ کشور بوده است.

اما به محض انتشار این اخبار مقامات مختلف در شرکت های پتروشیمی با محافظه کاری ها و همچنین حفظ جوانب این مطالب را تکذیب می کنند.

به طوری که یک مقام مسئول در صنعت پتروشیمی با تکذیب خبر یکی از رسانه‌های محلی مبنی بر تامین حقوق ویلموتس توسط یک پتروشیمی گفت: هیچکدام از شرکت‌‌های پتروشیمی بندر امام هیچ هزینه‌ای از خود بابت دستمزد سرمربی تیم ملی پرداخت نکرده‌اند.

او گفت: عصر روز گذشته خبری در یکی از رسانه‌های محلی مبنی بر واریز مبلغ ۳۰ میلیارد تومان توسط یکی از شرکت‌های پتروشیمی بندر امام به حساب مارک ویلموتس منتشر شد. انتشار اینگونه اخبار توسط این رسانه بدسابقه نتیجه‌ای جز گرا دادن به دشمن و تشدید تحریم‌ها و بستن مسیرهای ارزی کشور نخواهد داشت.

او تاکید کرد: این رسانه با ادعای دلسوزی، عملاً آب به آسیاب دشمن ریخته و نظام اقتصادی کشور را دچار اخلال می‌کند بنابراین لزوم ورود نهادهای امنیتی و مدعی‌العموم به این مسأله به شدت احساس می‌شود.

البته به دلیل اهمیت مبلغ دستمزد استراماچونی و ابهام موجود تامین آن خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان علاوه بر پیگیری از چندین بانک کشور و بانک مرکزی و رد این موضوع، همچنان در تلاش برای شفاف شدن پرداخت این مبلغ توسط فدراسیون فوتبال آن هم به دست تاج رئیس فدراسیون فوتبال که خود در مسائل اقتصادی دستی بر آتش دارد نیز هست.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: