تعداد بازدید : ۳۱۲
|
کد خبر : ۴۸۲
جلسه بررسی مشکلات و هم اندیشی با ورزشکاران شهر بندر امام با حضور بخشدار بندر امام برگزارگردید
۰۰:۲۱ - ۲۷ آذر ۱۳۹۸

به گزارش ملل نیوز : عصر روز سه شنبه 26 آذر جلسه بررسی مشکلات ورزشکاران بندرامام با حضور دکتر خسروی بخشدار بندرامام ، مهندس ولی پور ریاست اداره ورزش و جوانان، اعضای هیئت های ورزشی و تعدادی از ورزشکاران و مربیان در محل سالن جلسات بخشداری بندر امام خمینی برگزار گردید.
دکتر خسروی گفت: ورزش دارای جایگاهی مهم در بین اقشار مختلف مردم است و باعث تندرستی و سلامت جسم و روح می گردد.
بخشدار بندر امام ضمن اشاره به اوقات فراغت جوانان گفت: ورزش یکی از بهترین برنامه هایی است که می تواند باعث پر کردن اوقات فراغت جوانان گردد و روحیه نشاط و شادابی را در جامعه به وجود آورد.
در ادامه جمعی از ورزشکاران و حامیان تیم های ورزشی اهم مشکلات و مسائل ورزشی شهر بندرامام را  از جمله روشنایی چمن طبیعی، استاندارد سازی سالن ورزشی و میدان فوتبال، هزینه تمرین و مسابقات ورزشی و … بیان نمودند و خواستار مرتفع شدن آن شدند.
ولی پور ریاست اداره ورزش و جوانان نیز، گفت: امروزه ورزش در بین جوامع از جایگاه و اهمیت بالایی برخوردار است و مطمئنأ یکی از بهترین راه مبارزه با بیماری های جسمی و روحی و مبارزه با آسیب های اجتماعی در جامعه، اهمیت دادن به ورزش است. وی در خصوص مشکلات ورزشکاران در این جلسه از بخشدار بندرامام تقاضای پیگیری ویژه را خواستار شدند .
ریاست اداره ورزش و جوانان ضمن تأیید خواسته جوانان و ورزشکاران شهر بندر امام خمینی گفت: از مسولان زیربط خواستار پیگیری و رفع نواقص سالن ها و اماکن و پروژ ه های نیمه تمام شهر بندرامام تکمیل و تجهیز میدانهای فوتبال را داریم .

در پایان ورزشکاران ضمن تشکر از توجه بخشداری بندرامام به مقوله ورزش و بیان مشکلات و چالش های پیش روی ورزش شهر بندرامام (پروژهای نیمه تمام ورزشی، فرسوده شدن سالن و میدان، مشکلات نگهداری چمن طبیعی و نور آن، ضرورت ایجاد فضای مناسب جهت انجام مسابقات ورزشی و…) و از طرفی با توجه به آمار بالای ورزشکاران، مسابقات و تیم های ورزشی شهر بندر امام خمینی خواستار حمایت بیش از پیش مسئولین و خیرین شهر بندرامام شدند.
a15i_5.jpg

48h_4.jpg

bxhm_2.jpg

930p_1.jpg

این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: