تعداد بازدید : ۵۸۸
|
کد خبر : ۴۸۹
هلالی زاده در حاشیه بازدید از محل رهاسازی زباله‌های بیمارستانی و عفونی گفت: دستگاه قضایی در صورت دریافت گزارشی مبنی بر تخلف در زمینه دفع زباله‌های بیمارستانی به شدت با متخلفان برخورد خواهد کرد.
۲۰:۱۷ - ۰۱ دی ۱۳۹۸

به گزارش ملل نیوز ؛ هلالی زاده دادستان بندر امام خمینی (ره) از شکایت مردمی مبنی بر رهاسازی غیرقانونی زباله‌های عفونی بیمارستانی در این شهر خبر داد و گفت: با ورود دادستانی بندر امام خمینی (ره) این موضوع در دست بررسی است و نسبت به شناسایی عاملین در اسرع وقت اقدام خواهد شد.

هلالی زاده اظهار کرد: براساس ماده ۷ قانون مدیریت پسماند، افراد تولید کننده پسماند پزشکی و صنعتی، خود متولی بی‌خطرسازی این دسته از زباله‌ها هستند که پس از این اقدام این زباله را باید به مدیریت پسماند تحویل دهند تا نسبت به جمع‌آوری و دفن آن به صورت بهداشتی اقدام شود.
 
وی دفع غیر بهداشتی زباله‌های بیمارستانی را جرم اعلام کرد و افزود: دستگاه قضایی در صورت دریافت گزارشی مبنی بر تخلف در زمینه دفع زباله‌های بیمارستانی به شدت با متخلفان برخورد خواهد کرد.
گفتنی است ، امروز صبح هلالی زاده دادستان بندر امام (ره) بهمراه مهندس عبادی معاونت خدمات شهری ، ناظر ناحیه 3 و سامانه مدیریت شهری 137 ( دریافت گزارشات مردمی ) از محل رهاسازی زباله های بیمارستانی بازدید نمود .
 

بیشتر بخوانید : 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: