تعداد بازدید : ۵۶۲
|
کد خبر : ۵۴۲
۰۹:۵۷ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹

دکتر قرباني عضو هیات عامل و معاون حمل و نقل سازمان و هیات همراه در سفر به استان کردستان از سالن هاي تجاري، مسافري، محوطه ترانشيپمنت و نقطه صفر مرزي باشماق بازدید کردند.

به گزارش ملل نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، وی در این بازدید ضمن تشريح زمينه مساعد مرز بين المللي باشماق برای توسعه از نظر صادرات، واردات و ترانزيت كالا ابراز اميدواري كرد كه در کمترين زمان ممكن طرح جامع این پایانه اعم از ۲ لاين كردن مسير مريوان- باشماق و چهار لاين كردن محوطه ورود و خروج پايانه مرزی جهت تسريع در حمل و نقل كالا اجرا شده و در راستای رفع بخشی از مشكلات و موانع مرز بين المللي باشماق اقدامات لازم انجام شود.
معاون حمل و نقل سازمان در این بازدید که مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان، مدير پايانه مرزي باشماق، مدير گمرك باشماق و نمايندگان اتحاديه صادر كنندگان، بازرگانان و تجار فعال در مرز نیز حضور داشتند، به بيان اهميت مرز باشماق كردستان در پيشبرد اهداف تجاري و بازرگاني کشور پرداخت.
بر اساس این گزارش، وی همچنین با اشاره به تاثیر اجراي طرح جامع گفت:
اجرای این طرح، در ترانزيت مستقيم كالا تا مرزهاي سوريه و تركيه از طريق خاك عراق تاثیر مثبتی دارد.
این گزارش حاکی است، مهندس قربانی در این سفر در دیدار با شهرام ملکی معاون عمرانی استاندار کردستان در جریان مسائل مربوط به پروژه های عمرانی و جاده های این استان قرار گرفت.
وی همچنین با حضور در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان انتصاب اخیر سید عبدالرحمان حسینی را به عنوان سرپرست این اداره کل تبریک گفت.
این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: