تعداد بازدید : ۳۰۶
|
کد خبر : ۶۱
۱۵:۵۱ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

غلامرضا تاج‌گردون امشب در مراسم ارائه گزارش عملکرد خود در سال ۹۶ در جمع مردم و مسوولان گچساران و باشت ضمن تسلیت به مناسبت سقوط هواپیمای تهران به یاسوج  و سانحه واژگونی اتوبوس زائران امام رضا(ع) اظهار کرد: امیدواریم به زودی شاهد بازگشت اجساد این عزیزان به دامان خانواده و همشهریان آنها باشیم، همچنین درگذشت ۱۰ بانوی متحرمه و مومنه دوگنبدان که در حادثه‌ای جانسوز از میان ما رفتند را نیز تسلیت می‌گویم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: چند سالی است که توفیق خادمی و نوکری مردم عزیز را داشته‌ایم بار دیگر فرصتی فراهم شود تا گزارشی را حضور سروران حاضر در نشست ارائه کنم.

تاج‌گردون تصریح کرد: این روزها دومین سالگرد انتخابات این دوره است و دوسال است که مردم گچساران و باشت خلعت زیبای وکالت و خادمی ملت را بر دوش فرزند خود حقیر انداخته‌اند تا بتوانم در عمر محدود خودمان گوشه‌ای از آنچه رسالت انسانی است را به منصه ظهور برسانیم و عمل کنیم.

وی عنوان کرد: آنچه چیزی که در حال حاضر وجود دارد، قطعا مطلوب همه ما نیست و شاید شرایط می‌توانست بهتر از این باشد اما بضاعت همین است اما شاکریم که تلاش کردیم که انچه شما خواستید عمل کنیم.

تاج‌گردون بیان کرد: رسالتی بر دوش من گذاشته‌اید در مجلسی حضور پیدا کردیم که بسیار بسیار متفاوت از مجلس گذشته بود.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در سال نخست نمایندگان به من اعتماد کردند، مسولیت کمیسیون رابه من سپردند و در سال دوم نیز اینچنین شد و این مسولیت متوجه حقیر شد.

 

وی عنوان کرد: دادن چنین مسولیتی پایه‌ای داشت که آن پایه رای اعتماد شما مردم بود در زمان انتخابات عرض می‌کردم که مردم رای بدهید و رای خوب بدهید که نماینده شما احساس قوت کند تا بتواند بهتر کار کند.

 

تاج‌گردون پشتوانه مردم را قوت قلب یک نماینده برای عملکرد بهتر عنوان کرد و گفت: یک رای بالا این شرایطی را فراهم می‌کند که به جای مسایل حاشیه‌ای و تبلیغی و کم کردن فشار برخی از رقبا، کار کنی و به فکر تلاش بیشتر باشی و این بسیار ارزشمند است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت تمام شد و باز سازی برای انتخابات آن هم برای انتخاب رئیس دولت زده شد، بنده نیز برحسب تشخیص و وظیفه خود همانند دیگران به هر دلیلی مجدد یک رئیس جمهوری را انتخاب کردند من نیز بنا بر عقیده ورود کرده و صحت کردم و رای دادم.

 

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از کسانی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی به من رای دادند در انتخابات ریاست جمهوری به روحانی رای نداند و این موضوع طبیعی است.

 

تاج‌گردون عنوان کرد: هیچ عقد اخوتی هم بین ما، دولت و رئیس جمهور و وزرا بسته نشده است، نماینده یعنی این، شاید بعضی‌ها که خوششان نیاید حرفی بزنند اما در کلام‌های من مشخص بود که من وکیل‌الدوله نیستم.

 

وی افزود: دست دولتی که خدمتگزار مردم باشد، می‌بوسم اما ما خدمتگزار مردم هستیم و صدای ما صدای مردم است و وکالت مردم هم این را ایجاب می‌کند که تو وقتی می‌خواهی تصمیم‌گیری کنی جای تصمیم بگیری که مردم باشند و ایضا عامه مردم نه خواص.

 

تاج‌گردون دربخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تلاش شود اگر جای اشتباه شده،اشتباه اصلاح شود، گفت: جمهوری اسلامی که بنای آن براساس رای مردم است باید مسوولان آن جرات داشته باشند اگر اشتباه کردند، بگوییم ما اشتباه کردیم.

 

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدتها در این فکر هستیم که کمپینی در این مملکت راه‌اندازی کنیم، کمپین عذرخواهی هرکسی اشتباه کرد بگوید من اشتباه کردم.

نامه اخیر کروبی به مقام معظم رهبری / کاش همه به اشتباهتمان اعتراف کنیم

 

تاج‌گردون با اشاره به نامه اخیر کروبی به مقام معظم رهبری گفت: این نامه خوب یا بد کاری ندارم، نکاتی گفته شد و کسانی که اهلش هستند خواندند، به نوعی به مسوولان نظام می‌گفت که اعتراف کنید به اشتباهاتشان.

وی تصریح کرد: به ذهنم خورد که ای کاش آقای کروبی  خود نیز در ابتدای متن نامه‌اش به اشتباهات خود اعتراف می‌کرد، ما هم به اشتباهاتمان اعتراف کنیم، و همه به اشتباهاتشان اعتراف کنند و هر کسی به اشتباه خود در مقابل مردم اعتراف کند.

ماجرای استیضاح وزیر کار و رفاه از زبان تاجگردون

تاج‌گردون  در ادامه با اشاره به سانحه هوایی تهران به یاسوج و موضوع نامه علیه وزیران را ه وشهرسازی و کار و رفاه اجتماعی گفت: این نامه را تعمداً با دستخط خود منتشر کردم دو وزیری که هم آنها مرا به اسم کوچک صدا می‌کنند و هم من انها را به اسم کوچک صدا می‌زنم و همه تعجب کردند که چرا استیضاح را من نوشتم و امضا کردم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعضی‌ها در استان که به نظر من حالشان خوش نیست هر موضوعی را بهانه می‌کنند و سعی می‌کنند از ان استفاده کنند من یکسال پیش از آقای آخوندی دفاع کردم عمدا در رسانه‌ها منتشر کردم و به نماینده‌ها عرض کردم نمایندگان قدر بدانید کسی را از ملت خود عذرخواهی می‌کند و من فقط به خاطر عذرخواهی وزیر است که امروز از او دفاع می‌کنم.

تاج‌گردون افزود: باید بیایند و بگویند اشتباه کردیم، بگویند این هواپیما نباید پرواز می‌کرد و بگویند ما به سهم خود عذر می‌خواهیم که این بروند پشت سر آن یکی قایم شوند.

وی ادامه داد: اصل موضوع آن ۶۶ مظلومی هستند که در سه متر برف آرمیده‌اند، اصل موضوع جان انسان است نه دوستی من و عباس آخوندی و علی ربیعی، عهد اخوتی با کسی نبسته‌ایم بعد می‌گویند تاج‌گردون این نامه را برای معامله کردن نوشت.

تاج‌گردون گفت: نه آنها چنین انسان‌های کوته‌نظری هستند و ما هم این‌قدر دست و پابسته نیستیم که از وجود ملتمان بگذریم وقیحانه بگویند استیضاح معامله است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: اصولا اعتقاد ندارم برای خدمت به مردم مرز اصلاح‌طلبی یا اصواگرایی قائل شویم که مردم ناراحت شوند این مسائل را کنار بگذاریم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: یک هواپیما سقوط کرده و بعضی‌ خواص نارحت هستند که تاج‌گردون دارد، چکار می‌کند، اما مردم بویراحمد خوشحال هستند، اگر استیضاح توسط تاج‌گردون انجام نمی‌شد، الان چه هجمه‌ای علیه تاج‌گردون انجام می‌شد.

تاج‌گردون در ادامه با اشاره به جایگاه خود در میان مردم بویراحمد گفت: اگر مردم گچساران اجازه بدهند، اگر نماینده خوب و محترم بویراحمد اجازه دهند دور بعد برای نمایندگی مجلس در بویراحمد ثبت‌نام کنم مردم بویراحمد حتما مرا انتخاب می‌کنند.(خبرآوران)

این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: