تعداد بازدید : ۷۳۱
|
کد خبر : ۶۶
۲۱:۵۳ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

دادستان شهرستان دنا گفت: هنوز جعبه سیاه هواپیمای ATR پرواز تهران-یاسوج تحویل ما نشده است.
سید علی ملک‌حسینی در پاسخ به سووال خبرنگار کبنا مبنی بر اینکه در خبرها آمده که «جعبه سیاه» هواپیما تحویل دادستانی شهرستان دنا داده شده است، اظهار کرد: چنین صحبتی نبوده است، اما قرار است که به محض انتقال جعبه سیاه، قطعات و اسناد هواپیما تحویل دادستانی شهرستان دنا شود.
وی افزود: به محض تحویل دادن «جعبه سیاه» و قطعات و اسناد هواپیما ما آن را صورتجلسه خواهیم کرد و تحویل مرکز استان می‌دهیم و مرکز استان نیز به احتمال زیاد قطعات و جعبه سیاه هواپیما را تحویل استان اصفهان که محل رسیدگی حادثه به لحاظ حقوقی است، می‌دهد.
دادستان شهرستان دنا گفت: به هر حال با نظارت مقام قضایی این کار صورت می‌گیرد.
ملک‌حسینی ادامه داد: منتها هنوز «جعبه سیاه» هواپیمای ATR به پایین انتقال داده نشده است و آنطوری که گفته می‌شود، فردا اول وقت در اولین پرواز قطعات و جعبه سیاه هواپیما منتقل می‌شود.
وی تصریح کرد: امروز در صحنه عملیات حضور داشتم و قرار بود که اگر امروز قطعات، اسناد و جعبه سیاه هواپیما به پایان انتقال داده می‌شود، آن را صورتجلسه و تحویل مقامات ذی‌ربط دهیم.
دادستان شهرستان دنا گفت: انشاء‌الله اگر فردا جعبه سیاه و قطعات و سایر اسناد هواپیما به پایین کوه منتقل شود، همان‌ جا آنان را پلمپ خواهیم کرد و تحویل می‌دهیم.
به گزارش کبنا، در خبرها آمده است که «جعبه سیاه» هواپیما پیدا شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: