ملل نیوز|melalnews.ir

کهگیلویه و بویر احمد
بی توجهی به مسائل بهداشتی از سوی افراد حاضر در آئین درختکاری در جاده یاسوج به سی سخت، موجب اعتراض خبرنگاران و همچنین عدم شرکت استاندار در این آئین شد.
کهگیلویه و بویراحمد
سید محمد موحد در پیامی ضمن قدردانی از مردم و عذرخواهی از عدم تدارک شرایطی برای حضور مردم حوزه انتخابیه خود و شرکت در جمع آنان از پرسنل درمانی هم تشکر کرد
خوزستان
اجرای فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری که ابتدا مشکل تخصیص آب توسط وزارت نیرو داشت اکنون بیش از یک سال معطل تامین اعتبارات است
خوزستان در انتظار حمله ملخ‌ها
خوزستان
بنا بر گفته مسؤولان خوزستانی ملخ‌ها در 8 شهرستان خوزستان دیده شده‌اند و حمله ملخ‌ها به خوزستان در هفته‌های آتی روند صعودی به خود می‌گیرد
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش بندر امام خمینی (ره) به ریاست خسروی بخشدار بندر امام (ره)+ تصاویر
بابت بدهی ، قطع انشعابات آب و برق اداره آموزش و پرورش و مدارس بندر امام خمینی (ره) بدون حکم قضایی ممنوع است
بخشدار بندر امام (ره) از تجهیز و تعمیر اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بندر امام خمینی خبر داد
خسروی با اعلام این مطلب افزود: تعمیر و تجهیز اداره بنیاد شهید در دیدار با مدیر کل امور ایثارگران استان خوزستان مطرح شد و بزودی اجرا خواهد شد.
در راستای حفظ و نظارت بر حقوق عامه صورت گرفت
ورود و بازدید مدعی ‎العموم از محل زباله‌های بیمارستانی بندر امام خمینی (ره)
هلالی زاده در حاشیه بازدید از محل رهاسازی زباله‌های بیمارستانی و عفونی گفت: دستگاه قضایی در صورت دریافت گزارشی مبنی بر تخلف در زمینه دفع زباله‌های بیمارستانی به شدت با متخلفان برخورد خواهد کرد.
بخشدار بندر امام (ره) ؛ شب یلدا را تبریک گفت
ما پاسدار و میراث دار فرهنگی چند هزار ساله از آداب و آیین هایی هستیم که در گذر زمان و در پیوند با دین مبین اسلام و طی یک تعامل فرهنگی نقش باورهای نیکو را باز تعریف نموده ایم.
بیمارستان راه زینب (س) بندر امام ؛ قرار است ناجی جان مردم باشد یا جان مردم بگیرد ؟! + تصاویر
زباله‌های بیمارستانی همان کابوس کثیفی است که ساکنان شهر‌ها هر شب و هرروز می‌بینند. کابوسی که دیر یا زود ممکن است انسان‌ها و محیط‌ زیست را به خواب ابدی فرابخواند.
تبعیض آزاردهنده در ماهشهر
قربانی ادامه شیوه استعماری انگلیسی‌ها توسط شرکت نفت، تنها مردم بومی ماهشهر نیستند؛ کارمندان شرکت نفت و پتروشیمی هم دل‌خوشی از این دیوارکشی‌ها ندارند.