ملل نیوز|melalnews.ir

صلاحیت خود را از کجا آورده‌اید و در نهایت به آن‌ها بگوییم که صلاحیت شما احراز نشده است

سپردن مسئولیت به جوانان ها دیدگاه رهبر است نه بازنشستگانی وارد مجلس شوند که همانند وزرای دولت ، اقتصاد مملکت را به گل نشاندند !/ چرا نظر امام و رهبری منع نظامیان به سیاست است و نظامیان نباید وارد سیاست شوند؟!

درگیری لفظی روحانی و رحیم‌پور ازغدی بر سر بنزین/ روحانی جلسه را ترک کرد

"مباحث تندی مطرح می‌شود که بعد از جدل تند صورت گرفته، حسن روحانی جلسه این شورا را ترک کرد".

رحمانی فضلی خبر داد : توقف کار کارشناسی تقسیمات کشوری تا پس از انتخابات مجلس/شهرهای استان خوزستان در برنامه و طرح تقسیمات کشوری نیستند

وزیر کشور گفت: در روزهای باقی مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به مسائل اجتماعی کار کارشناسی تقسیم بندی در مناطق را متوقف خواهیم کرد تا موجب وارد شدن مسائل سیاسی به حوزه اقدامات کارشناسی نشود/ ارتقا بندر امام خمینی(ره) در برنامه دولت نیست /بازی و تبلیغات انتخاباتی از دو چهره نزدیک بهم منطقه ( گل مرادی نماینده مجلس و بیرانوند فرماندار ماهشهر ) وجود دارد ؟

خروش مردم آگاه آبادان و خرمشهر در حمایت از امنیت کشور

راهپیمایی حمایت مردم از اقتدار و امنیت کشور در جنوب غرب استان خوزستان برگزار شد.

نامه نوبخت به رهبر معظم انقلاب +سند

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کرد:‌ این سازمان طرح اصلاح ساختاری بودجه و نقشه راه آن را آماده کرده است.

در اعتراض به گرانی بنزین| دو نماینده از نمایندگی مجلس استعفای می‌کنند

دو نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قرار است استعفای تقدیم هیات رئیسه کنند.

نماینده مجلس: مردم چگونه اعتراض کنند که همسوی استکبار نباشد؟ چگونه صبحت کنند که به عنوان فتنه‌گر دستگیر نشوند؟ انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را برگزار کنید

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعتراضات، کشته‌ها و تخریب‌های اخیر در نقاط مستضعف‌نشین صورت گرفته است اظهار کرد: مردم نمی‌دانند که چگونه باید به شرایط اقتصادی اعتراض کنند که به همسویی با نقشه‌های استکبار جهانی متهم نشوند.

گرانی بنزین موجبات نارضایتی و فشار بر مردم را فراهم کرده عثمانی: با تفنگ و گاز اشک‌آور می‌توان مردم را متفرق کرد اما نمی‌توان جلوی گرانی را گرفت

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه کشور از بی‌خبر بودن نمایندگان از افزایش قیمت بنزین انتقاد و استعفای خود را در این زمینه تقدیم هیئت رئیسه کرد. وی گفت: قیمت بنزین با کشورهای دیگر مقایسه می‌شود. این مقایسه‌ از اساس غلط است؛ چراکه قرار است هزینه‌های مردم ما با سایر کشورها مقایسه شود، چرا درآمد سرانه مردم را با درآمد سرانه مردم کشورهای منطقه مقایسه نمی‌کنید؟

دستور به سازمان برنامه و بودجه برای آغاز پرداخت کمکهای معیشتی از روز دوشنبه واکنش روحانی به اعتراضات مردم: اعتراض از اغتشاش جداست| نباید اجازه ناامنی بدهیم

رئیس‌جمهور عصر یکشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به حوادث ۳ روز گذشته تاکید کرد: اساس و هدف دولت در طرح حمایت معیشتی، کمک به خانوارهای متوسط و کم درآمد است که در شرایط تحریم اقتصادی، به لحاظ معیشتی تحت فشار هستند.

مراجع تقلید علیه گرانی بنزین

شايد خود سران قوا نيز پيش‌بيني نمي‌کردند که افزايش قيمت بنزين با نارضايتي و واکنش‌هاي شديد مردم روبه‌رو شود تا جايي که سياسيون، نمايندگان مجلس و... به آن واکنش نشان دهند و مردم عادي نيز در استان‌هاي مختلف با برپايي تجمعات مختلف اعتراض خود را به گوش همه برسانند.

پروانه سلحشوری، نماینده مجلس: چرا تصمیم‌گیری‌ها را عده‌ای دیگر انجام می‌دهند و سختی‌ها را مردم می‌کشند؟

نماینده مردم تهران گفت: اگر آقای رئیس مجلس صدای نمایندگان را در خصوص اصلاح قیمت بنزین منعکس می‌کرد، متوجه می‌شدید که ما مخالف این افزایش قیمت بودیم.

استرداد لایحه مدیریت خدمات کشوری امکان‌پذیر نیست

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست دولت برای استرداد لایحه دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری گفت که با توجه به تصویب بخشی از این قانون در مجلس، استرداد آن امکان‌پذیر نیست.

رحمانی فضلی: مشکلی در حوزه تردد،خدمات و امنیت زائران اربعین حسینی نداریم

ملل نیوز ؛ وزیر کشور گفت: برای برگزاری مراسم پیاده‌روی زائران اربعین حسینی هیچ مشکلی در حوزه تردد، ارائه خدمات و ایجاد امنیت نداشتیم.

کشف زمین خواری بزرگ در اراضی ونک تهران

با اقدامات به موقع عملیاتی و اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی، یکی از بزرگترین پرونده‌های زمین خواری در کشور کشف شد

تبریک وزیر اطلاعات به فرمانده کل سپاه برای دستگیری روح الله زم

وزیر اطلاعات دستگیری روح الله زم سرکرده شبکه آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه را به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.